Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRCW080591K0DHEAP
CRCW080591K0DHEAP
CRCW080591K0DHEAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRCW080591K0DHEAP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRCW080591K0DHEAP
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 91K OHM 0.5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero CRCW080591K0DHEAP Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 91K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1803116 pcs Tietolomake D/CRCW-P e3 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja CRCW-P
paneeli tila 91 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 91 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film