Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW00510R00JS73
CW00510R00JS73
CW00510R00JS73
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW00510R00JS73 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW00510R00JS73
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 10 OHM 6.5W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 168237 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero CW00510R00JS73 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 10 OHM 6.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 168237 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm) Sarja CW
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 6.5W