Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW01034R80KE12
CW01034R80KE12
CW01034R80KE12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW01034R80KE12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW01034R80KE12
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 34.8 OHM 13W 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CW01034R80KE12 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 34.8 OHM 13W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70109 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Sarja CW
paneeli tila 34.8 Ohms Virta (wattia) 13W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -65°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 34.8 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound