Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW01047R00JS67
CW01047R00JS67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW01047R00JS67 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW01047R00JS67
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 47 OHM 13W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CW01047R00JS67 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 47 OHM 13W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83857 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) Sarja CW
paneeli tila 47 Ohms Virta (wattia) 13W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -65°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound