Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW02B33R00JS70
CW02B33R00JS70
CW02B33R00JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW02B33R00JS70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW02B33R00JS70
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 33 OHM 3.75W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 210142 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero CW02B33R00JS70 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 33 OHM 3.75W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 210142 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Sarja CW
paneeli tila 33 Ohms Virta (wattia) 3.75W