Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IHB2EB561K
IHB2EB561K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IHB2EB561K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IHB2EB561K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHB-2 560 10% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero IHB2EB561K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHB-2 560 10% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15410 pcs Tietolomake IHB Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.825" Dia (20.96mm) suojaus Unshielded
Sarja IHB Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 560µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.840" (21.34mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 560µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 388 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 388 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.5A