Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IHB6EB682K
IHB6EB682K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IHB6EB682K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IHB6EB682K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHB-6 6.8K 10% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs112 pcs
Product parameter
Osa numero IHB6EB682K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHB-6 6.8K 10% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3082 pcs Tietolomake IHB Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 2.000" Dia (50.80mm) suojaus Unshielded
Sarja IHB Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 6.8mH
Korkeus - Istuva (Max) 1.500" (38.10mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 750 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.2A