Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IHD1EB2R2L
IHD1EB2R2L
IHD1EB2R2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IHD1EB2R2L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IHD1EB2R2L
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 4.4A 13 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero IHD1EB2R2L Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 4.4A 13 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25247 pcs Tietolomake IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±15% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm) suojaus Unshielded
Sarja IHD Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 541-1440
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 13 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.4A Nykyinen - värikylläisyys 4.7A