Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IHD3EB330L
IHD3EB330L
IHD3EB330L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IHD3EB330L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IHD3EB330L
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHD-3 33 15% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
190 pcs570 pcs1140 pcs2660 pcs
Product parameter
Osa numero IHD3EB330L Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IHD-3 33 15% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31958 pcs Tietolomake IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±15% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm) suojaus Unshielded
Sarja IHD Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 28 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4A
Nykyinen - värikylläisyys 2.9A