Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02EB681K
IM02EB681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02EB681K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02EB681K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 680 10% EB E2
Product parameter
Osa numero IM02EB681K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 680 10% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4019 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 790kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 680µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 4MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µH Unshielded Molded Inductor 30mA 60 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 30mA Nykyinen - värikylläisyys -