Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02SH150K
IM02SH150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02SH150K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02SH150K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 15 10% RJ1
Product parameter
Osa numero IM02SH150K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 15 10% RJ1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4997 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 15µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 35MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Molded Inductor 150mA 2.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -