Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM04SH620J
IM04SH620J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM04SH620J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM04SH620J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 62 5% RJ1
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IM04SH620J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 62 5% RJ1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4024 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 55 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 62µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 11.5MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 62µH Unshielded Molded Inductor 160mA 3.15 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.15 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 160mA Nykyinen - värikylläisyys -