Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM04ST181J
IM04ST181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM04ST181J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM04ST181J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 180 5% RJ4
Product parameter
Osa numero IM04ST181J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 180 5% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5504 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 65 @ 790kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 180µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 7MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Molded Inductor 108mA 6.75 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.75 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 108mA Nykyinen - värikylläisyys -