Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM06ST7R3J
IM06ST7R3J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM06ST7R3J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM06ST7R3J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-6 7.3 5% RJ4
Product parameter
Osa numero IM06ST7R3J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-6 7.3 5% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5696 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 7.3µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 7.3µH Unshielded Molded Inductor Axial DC Resistance (DCR) -