Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IMC1812EB151K
IMC1812EB151K
IMC1812EB151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMC1812EB151K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMC1812EB151K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero IMC1812EB151K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 116235 pcs Tietolomake IMC1812
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1812
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) suojaus Unshielded
Sarja IMC-1812 Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 790kHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 105mA Nykyinen - värikylläisyys -