Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IMS02EB1R0K
IMS02EB1R0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMS02EB1R0K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMS02EB1R0K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-2 1 10% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IMS02EB1R0K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-2 1 10% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5460 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) suojaus Shielded
Sarja IMS-2 Arvioinnit -
Q @ Freq 37 @ 25MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 150MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 385mA Nykyinen - värikylläisyys -