Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IMS05EB222J
IMS05EB222J
IMS05EB222J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMS05EB222J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMS05EB222J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5 2.2K 5% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IMS05EB222J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5 2.2K 5% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5591 pcs Tietolomake IMS-5 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) suojaus Shielded
Sarja IMS-5 Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 250kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 250kHz
induktanssi 2.2mH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 970kHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2mH Shielded Molded Inductor 50mA 33.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 33.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 50mA Nykyinen - värikylläisyys 27mA