Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IMS5SWDBH680K65
IMS5SWDBH680K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMS5SWDBH680K65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMS5SWDBH680K65
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5SWD-65 68 10% B08
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs600 pcs1000 pcs2600 pcs
Product parameter
Osa numero IMS5SWDBH680K65 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5SWD-65 68 10% B08 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35779 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) suojaus Shielded
Sarja IMS-5SWD-65 Arvioinnit -
Q @ Freq 51 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 21MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Molded Inductor 370mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 370mA
Nykyinen - värikylläisyys 150mA