Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IMS5SWDST1R2K65
IMS5SWDST1R2K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMS5SWDST1R2K65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMS5SWDST1R2K65
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5SWD-65 1.2 10% RJ4
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs
Product parameter
Osa numero IMS5SWDST1R2K65 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IMS-5SWD-65 1.2 10% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32448 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) suojaus Shielded
Sarja IMS-5SWD-65 Arvioinnit -
Q @ Freq 46 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 130MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Molded Inductor 1.6A 93 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.6A
Nykyinen - värikylläisyys 1.6A