Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IR02SH820K
IR02SH820K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IR02SH820K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IR02SH820K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IR-2 82 10% RJ1
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IR02SH820K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IR-2 82 10% RJ1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5469 pcs Tietolomake IR Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) suojaus Unshielded
Sarja IR Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 14MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 88mA 7.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 7.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 88mA Nykyinen - värikylläisyys -