Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IR02ST4R7K
IR02ST4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IR02ST4R7K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IR02ST4R7K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IR-2 4.7 10% RJ4
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IR02ST4R7K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IR-2 4.7 10% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4690 pcs Tietolomake IR Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) suojaus Unshielded
Sarja IR Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 75MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 230mA Nykyinen - värikylläisyys -