Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1210BN270K
ISC1210BN270K
ISC1210BN270K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1210BN270K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1210BN270K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 27UH 125MA 3.3 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 91861 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1210BN270K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 27UH 125MA 3.3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 91861 pcs Tietolomake ISC1210
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1210 Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 14.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Shielded Wirewound Inductor 125mA 3.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 125mA Nykyinen - värikylläisyys -