Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1210BN4R7K
ISC1210BN4R7K
ISC1210BN4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1210BN4R7K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1210BN4R7K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 116169 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1210BN4R7K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 116169 pcs Tietolomake ISC1210
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1210 Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 52MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.25 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 220mA Nykyinen - värikylläisyys -