Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1210ER390K
ISC1210ER390K
ISC1210ER390K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1210ER390K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1210ER390K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 39UH 105MA 5.9 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1210ER390K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 39UH 105MA 5.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 170942 pcs Tietolomake ISC1210
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1210 Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 14MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Shielded Wirewound Inductor 105mA 5.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 5.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 105mA Nykyinen - värikylläisyys -