Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1812ER3R3J
ISC1812ER3R3J
ISC1812ER3R3J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1812ER3R3J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1812ER3R3J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1812ER3R3J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111555 pcs Tietolomake ISC-1812 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1812
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1812 Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 61MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 357mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 357mA Nykyinen - värikylläisyys -