Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > LVR01R0300FS70
LVR01R0300FS70
LVR01R0300FS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LVR01R0300FS70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LVR01R0300FS70
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 1W AXIAL WW
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 64755 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero LVR01R0300FS70 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 1W AXIAL WW Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 64755 pcs Tietolomake LVR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm) Sarja LVR
paneeli tila 30 mOhms Virta (wattia) 1W