Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > M55342K06B261ART5
M55342K06B261ART5
M55342K06B261ART5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M55342K06B261ART5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M55342K06B261ART5
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 261 OHM 0.1% 0.15W 0705
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 54651 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero M55342K06B261ART5 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 261 OHM 0.1% 0.15W 0705 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva