Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > PC9FJ151K
PC9FJ151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PC9FJ151K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PC9FJ151K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus PC 150 10% F09
Product parameter
Osa numero PC9FJ151K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus PC 150 10% F09 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4622 pcs Tietolomake PC9 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.265" Dia (6.73mm) suojaus Shielded
Sarja PC Arvioinnit -
Q @ Freq 90 @ 790kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.270" (6.86mm)
Taajuus - Self Resonant 5.2MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Molded Inductor 306mA 2.52 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.52 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 306mA Nykyinen - värikylläisyys 175mA