Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > PC9FJ8R2K
PC9FJ8R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PC9FJ8R2K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PC9FJ8R2K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus PC 8.2 10% F09
Product parameter
Osa numero PC9FJ8R2K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus PC 8.2 10% F09 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4800 pcs Tietolomake PC9 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.265" Dia (6.73mm) suojaus Shielded
Sarja PC Arvioinnit -
Q @ Freq 95 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 8.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.270" (6.86mm)
Taajuus - Self Resonant 60MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Molded Inductor 720mA 460 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 720mA Nykyinen - värikylläisyys 720mA