Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RCP0505B910RGEC
RCP0505B910RGEC
RCP0505B910RGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RCP0505B910RGEC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RCP0505B910RGEC
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 910 OHM 2% 1.4W 0505
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RCP0505B910RGEC Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 910 OHM 2% 1.4W 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70589 pcs Tietolomake RCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Toimittaja Device Package 0505
Koko / Dimension 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Sarja RCP
paneeli tila 910 Ohms Virta (wattia) 1.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0505 (1412 Metric)
Käyttölämpötila -65°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film