Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RCP1206W910RGTP
RCP1206W910RGTP
RCP1206W910RGTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RCP1206W910RGTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RCP1206W910RGTP
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 910 OHM 2% 2.4W 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 95590 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RCP1206W910RGTP Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 910 OHM 2% 2.4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 95590 pcs Tietolomake RCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Sarja RCP
paneeli tila 910 Ohms Virta (wattia) 2.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -65°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film