Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RCP2512W680RJS2
RCP2512W680RJS2
RCP2512W680RJS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RCP2512W680RJS2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RCP2512W680RJS2
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 680 OHM 5% 3.5W 2512
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 32718 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero RCP2512W680RJS2 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 680 OHM 5% 3.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 32718 pcs Tietolomake RCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Sarja RCP
paneeli tila 680 Ohms Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -65°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film