Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > RER45F4530RCSL
RER45F4530RCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RER45F4530RCSL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RER45F4530RCSL
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES CHAS MNT 453 OHM 1% 10W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2911 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero RER45F4530RCSL Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES CHAS MNT 453 OHM 1% 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2911 pcs Tietolomake RER Military Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Sarja Military, MIL-PRF-39009, RER45 paneeli tila 453 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Box Muut nimet RER45F4530RCSL-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.405" (10.29mm) ominaisuudet Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti R (0.01%) Yksityiskohtainen kuvaus 453 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor