Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RLR07C2801FPRSL
RLR07C2801FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RLR07C2801FPRSL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RLR07C2801FPRSL
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.8K OHM 1% 1/4W AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 144421 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero RLR07C2801FPRSL Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.8K OHM 1% 1/4W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 144421 pcs Tietolomake ERL (Military RLR)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Sarja Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
paneeli tila 2.8 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RLR07C2801FPRSL-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Military, Moisture Resistant, Weldable
Epäonnistumisprosentti P (0.1%) Yksityiskohtainen kuvaus 2.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film