Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RLR32C2002GPR64
RLR32C2002GPR64
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RLR32C2002GPR64 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RLR32C2002GPR64
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20K OHM 2% 1W AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 37503 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RLR32C2002GPR64 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20K OHM 2% 1W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 37503 pcs Tietolomake ERL (Military RLR)
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm) Sarja Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RLR32C2002GPR64-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Military, Moisture Resistant, Weldable
Epäonnistumisprosentti P (0.1%) Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film