Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RN55C1152FRE6
RN55C1152FRE6
RN55C1152FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RN55C1152FRE6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RN55C1152FRE6
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 11.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 726762 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RN55C1152FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 11.5K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 726762 pcs Tietolomake CMF (Military RN/RL)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Sarja Military, MIL-R-10509/7, RN55
paneeli tila 11.5 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN55C1152FRE6-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film