Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RN65C4991FRE6
RN65C4991FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RN65C4991FRE6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RN65C4991FRE6
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 199824 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero RN65C4991FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 199824 pcs Tietolomake CMF (Military RN/RL)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Sarja Military, MIL-R-10509/2, RN65
paneeli tila 4.99 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN65C4991FRE6-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 38 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.99 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film