Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RN65C5231FRE6
RN65C5231FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RN65C5231FRE6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RN65C5231FRE6
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 5.23K OHM 1/2W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 185852 pcs
Product parameter
Osa numero RN65C5231FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 5.23K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 185852 pcs Tietolomake CMF (Military RN/RL)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Sarja Military, MIL-R-10509/2, RN65
paneeli tila 5.23 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN65C5231FRE6-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5.23 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film