Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RN70D32R4FRE6
RN70D32R4FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RN70D32R4FRE6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RN70D32R4FRE6
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 32.4 OHM 3/4W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 125393 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero RN70D32R4FRE6 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 32.4 OHM 3/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 125393 pcs Tietolomake CMF (Military RN/RL)
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Sarja Military, MIL-R-10509/3, RN70
paneeli tila 32.4 Ohms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN70D32R4FRE6-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 32.4 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film