Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNC50K2002FPRSL
RNC50K2002FPRSL
RNC50K2002FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNC50K2002FPRSL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNC50K2002FPRSL
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20K OHM 1/10W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 58793 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNC50K2002FPRSL Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20K OHM 1/10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 58793 pcs Tietolomake ERC (Military RNC/RNR) Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Sarja Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNC50K2002FPRSL-MIL Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Military, Moisture Resistant, Weldable Epäonnistumisprosentti P (0.1%)
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sävellys Metal Film