Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ROX10020M0FNLB
ROX10020M0FNLB
ROX10020M0FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ROX10020M0FNLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ROX10020M0FNLB
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20M OHM 1% 4W AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ROX10020M0FNLB Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 20M OHM 1% 4W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28256 pcs Tietolomake ROX Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm) Sarja ROX
paneeli tila 20 MOhms Virta (wattia) 4W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film