Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ROX1004M75FNLB
ROX1004M75FNLB
ROX1004M75FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ROX1004M75FNLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ROX1004M75FNLB
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL
Product parameter
Osa numero ROX1004M75FNLB Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24783 pcs Tietolomake ROX Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm) Sarja ROX
paneeli tila 4.75 MOhms Virta (wattia) 4W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.75 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film