Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ROX2008M87FNLB
ROX2008M87FNLB
ROX2008M87FNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ROX2008M87FNLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ROX2008M87FNLB
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 8.87M OHM 1% 6W AXIAL
Product parameter
Osa numero ROX2008M87FNLB Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 8.87M OHM 1% 6W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16689 pcs Tietolomake ROX Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm) Sarja ROX
paneeli tila 8.87 MOhms Virta (wattia) 6W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 230°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, High Voltage, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 8.87 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film