Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TNPW06036K65DETA
TNPW06036K65DETA
TNPW06036K65DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TNPW06036K65DETA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TNPW06036K65DETA
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 6.65K OHM 0.5% 1/10W 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 946601 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero TNPW06036K65DETA Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 6.65K OHM 0.5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 946601 pcs Tietolomake TNPW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) Sarja TNPW
paneeli tila 6.65 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Military Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.65 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Sävellys Thin Film