Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TNPW080510R0DETA
TNPW080510R0DETA
TNPW080510R0DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TNPW080510R0DETA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TNPW080510R0DETA
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 847764 pcs
Product parameter
Osa numero TNPW080510R0DETA Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 847764 pcs Tietolomake TNPW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja TNPW
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Military Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Sävellys Thin Film