Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TNPW0805210KBETA
TNPW0805210KBETA
TNPW0805210KBETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TNPW0805210KBETA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TNPW0805210KBETA
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 210K OHM 0.1% 1/8W 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 165968 pcs
Product parameter
Osa numero TNPW0805210KBETA Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 210K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 165968 pcs Tietolomake TNPW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja TNPW
paneeli tila 210 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet TNPW0805 210K 0.1% T9 RT1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet Military
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 210 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film