Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TNPW2010549KBETF
TNPW2010549KBETF
TNPW2010549KBETF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TNPW2010549KBETF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TNPW2010549KBETF
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 549K OHM 0.1% 2/5W 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4352 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TNPW2010549KBETF Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 549K OHM 0.1% 2/5W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4352 pcs Tietolomake SMD Resistor Product OverviewTNPW e3 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja TNPW
paneeli tila 549 kOhms Virta (wattia) 0.4W, 2/5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet TNPW2010 549K 0.1% T9 R02 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 549 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film