Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Säädettävät induktorit > WVL9EB330K
WVL9EB330K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WVL9EB330K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WVL9EB330K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus WVL 33 10% EB E2
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero WVL9EB330K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus WVL 33 10% EB E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4128 pcs Tietolomake WVL9 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.300" Dia (7.62mm) Sarja WVL
Q @ Freq 96 @ 2.5MHz Pakkaus / Case Radial, Vertical Cylinder
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 33µH Korkeus 0.430" (10.92mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Adjustable Inductor 96 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder