Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > AA10S0300A
AA10S0300A
AA10S0300A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AA10S0300A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AA10S0300A
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
54 pcs
Product parameter
Osa numero AA10S0300A Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3794 pcs Tietolomake AA10S Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Paino 0.119 lb (53.98g)
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm) Sarja AA10S
Virta (wattia) 10W Pakkaus / Case 4-DIP Module
Muut nimet 941-1675 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) kuorman asetus ±0.5%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 2.5A