Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > AFB1724HH-A
AFB1724HH-A
AFB1724HH-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AFB1724HH-A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AFB1724HH-A
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero AFB1724HH-A Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2233 pcs Tietolomake AFB1724HH-A SpecAFB 172x25.4mm
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.40mm
Paino 0.948 lb (430.01g) Voltage Range 12 ~ 30VDC
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.524 in H2O (130.5 Pa) Koko / Dimension Round - 172mm Dia
Sarja AFB RPM 3200 RPM
Virta (wattia) 14.90W Muut nimet 603-1557
AFB1724HHA
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) melu 53.5 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Aluminum
Materiaali - Blade Plastic Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 80000 Hrs @ 40°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.620A